Fotím citlivo

Uvedomujem si, že do mojich rúk vkladáte to najcennejšie, čo máte, a podľa toho sa staviam aj ku svojej práci. Spolu s Vami čítam potreby bábätka a od nich odvíjam samotný scenár fotenia. Bábätko netlačím do žiadnych póz, v ktorých sa mu nepáči. NIKDY! Bezpečné polohovanie a manipulácia s bábätkom sú VŽDY na prvom mieste! Rukami mi prešlo už veľa detičiek, aj doma mám dve svoje, no napriek tomu sa na každý pohyb s dieťatkom mimoriadne koncentrujem. Nič nepodceňujem.

fotím s citom

Foteniu predchádza rozhovor s Vami, rodičmi – zväčša už počas tehotenského fotenia – o vašich preferenciách, vkuse aj špeciálnych požiadavkách. V momente, keď prídete do ateliéru, bude všetko pekne nachystané. Sú detičky, ktoré sú rady nahé, iné si vyžadujú pevné zaviazanie, v polohe, ktorá im pripomína tú z bruška – a o tom to je. Neoddeliteľnou súčasťou fotenia sú fotografie s rodičmi a súrodencami či fotenie detailov, ako sú nožičky, ručičky, pery, očká…


fotím emócie

Niekedy sa stáva, že rodičia sa s detičkami fotiť nechcú. Maminy sa po pôrode často necítia vo svojom tele najlepšie a oteckovia sa teda fotia skôr z lásky k manželke ako z vlasnej túžby. :) Ale verte mi, zachytenie tej nekonečnej lásky, keď sa pozriete na svoje dieťa zahreje pri srdci aj po rokoch...čím viac rokov prejde, tým je takáto fotka vzácnejšia. A nebojte, ja poznám hru svetla a správnych uhlov, takže čo má pritiahnu´´ť pohľad to vidno bude a čo nemá by´ť vidno, to ostane skryté :)


baby photo, newborn photo, fotky babatka, fotenie bábätka, fotenie babatka, fotenie deticiek, fotenie novorodencov